Periodontoloji

Periodontoloji, dişleri çevreleyen sert ve yumuşak dokuların klinik ve mikroskopik yapısını inceleyen, bu dokuları etkileyen hastalıkları teşhis eden, tedavilerini uygulayan ve sonrasında kazanılan sağlığın idamesini sağlayan diş hekimliği dalıdır.Periodontal hastalık ise, diş eti ve dişleri çevreleyen bu yumuşak ve sert dokuları etkileyen iltihabi durumdur.

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, önce insan anlayışını temel kabul ederek , ülke şartlarına uygun, yeni ve modern teknolojiyi takip ederiz. Güler yüzle ve hasta haklarını gözeterek ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

GENEL GÖRÜNÜM

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, alanında uzman diş hekimleriyle çalışıp, en ileri teknolojilerden faydalanarak hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi hedeflemiştir.

Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, güleryüzlü davranarak modern teknolojiler ile tedavi için en iyi ortamı sunarız. Diş sağlığı ile ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Bizimle iletişime gerek randevu oluşturabilir yada online randevu ekranından kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü'nde ağız ve diş sağlığı konusunda tecrübeli kadromuzla size hizmet vermekteyiz. İletişim sayfamızdan adres ve harita bilgisine ulaşabilirsiniz.