Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Diş hekimliği), 0-16 6ti (Çocuk Dişhekimliği), 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır. Pedodonti, bebeklik çağından itibaren çocukların ağız-diş sağlığını ve çene-yüz bölgesi gelişimini takip ve tedavi eden, aynı zamanda koruyucu önlemleri de içine alan diş hekimliği dalıdır.

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, önce insan anlayışını temel kabul ederek , ülke şartlarına uygun, yeni ve modern teknolojiyi takip ederiz. Güler yüzle ve hasta haklarını gözeterek ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

GENEL GÖRÜNÜM

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, alanında uzman diş hekimleriyle çalışıp, en ileri teknolojilerden faydalanarak hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi hedeflemiştir.

Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, güleryüzlü davranarak modern teknolojiler ile tedavi için en iyi ortamı sunarız. Diş sağlığı ile ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Bizimle iletişime gerek randevu oluşturabilir yada online randevu ekranından kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü'nde ağız ve diş sağlığı konusunda tecrübeli kadromuzla size hizmet vermekteyiz. İletişim sayfamızdan adres ve harita bilgisine ulaşabilirsiniz.