Hakkımızda

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, önce insan anlayışını temel kabul ederek , ülke şartlarına uygun, yeni ve modern teknolojiyi takip ederiz. Güler yüzle ve hasta haklarını gözeterek ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Merkezimizde tedavi memnuniyeti birinci hedefimizdir. Ülkemizin en iyi ağız ve diş sağlığı merkezlerinden birisi olabilmek için dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederiz. Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı merkezi alanında uzman kadromuzla ve güler yüzlü personelimiz ile daha sağlıklı hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

GENEL GÖRÜNÜM

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, alanında uzman diş hekimleriyle çalışıp, en ileri teknolojilerden faydalanarak hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi hedeflemiştir.

Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, güleryüzlü davranarak modern teknolojiler ile tedavi için en iyi ortamı sunarız. Diş sağlığı ile ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Bizimle iletişime gerek randevu oluşturabilir yada online randevu ekranından kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü'nde ağız ve diş sağlığı konusunda tecrübeli kadromuzla size hizmet vermekteyiz. İletişim sayfamızdan adres ve harita bilgisine ulaşabilirsiniz.